CHCETE SE PROJÍST KE ZDRAVÉ KŮŽI? 

UŽ PRVNÍ KROK ÚPRAVY JÍDELNÍČKU FUNGUJE U 8/10 ATOPIKŮ! 

 

 

 

Možná už jste spoustu zaručených diet vyzkoušeli, ale bez výsledku. 

Váš lékař se vám možná vysmál, že jídlo nemá na ekzém vůbec žádný vliv. Nevěřte mu, je to blbost! 

Problém je v tom, že kožní lékař se dívá jen na kůži. A proto se zaměřuje na předepisování mastí.

Ty ale můžou jen potlačit projevy ekzému, ale neřeší jeho příčiny! 

A proto to taky nefunguje. 

Že jídlo může mít na ekzém vliv jste ale slyšeli už asi tisíckrát, a když vám funkční odpovědi nedal váš lékař, nejspíš jste začali pátrat po internetu... 

(A možná, že máte osvíceného lékaře, a nějaký tip jste dostali i od něj.)

Zkuste vyřadit lepek! 

Musíte držet protikvasinkovou dietu a vyřadit veškerý cukr! 

Měla byste přestat kojit! 

Přejděte na makrobiotiku a vyřaďte veškeré maso!

Jezte výhradně biopotraviny!

Použijte eliminační dietu a postupně zkoušejte vyřazovat jednotlivé potraviny!

 

Kdo se v tom má sakra vyznat? Jak v té přehršli protichůdných doporučení najít to, co bude fungovat právě pro vás?  

Nejspíš jste něco z toho už zkusili, možná to i na chvíli fungovalo, ale ekzém se vždy zase vrátil. Všechny ty diety stály spoustu peněz a spoustu úsilí, a trvalé výsledky nepřinesla žádná. Okolí si o vás myslí, že jste blázen, když pořád zkoušíte nějaké diety. Netušíte, co vlastně můžete jíst, aby vám to náhodou neublížilo. Točíte se v kruhu, kůže pořád svědí a bolí a tak po každém neúspěšném pokusu zase sáhnete po kortikoidech s pocitem, že jste zase prohráli a nejspíš ani nikdy vyhrát nemůžete. 

Znám to - měla jsem to úplně stejně! 

Ještě před několika lety jsem měla vyrážku po celém těle, hnusný mokvající ekzém, který střídavě svědil nebo bolel. Brala jsem několikrát denně násobně zvýšené dávky veškerých dostupných antihistaminik, ale žádné léky už nezabíraly. Tak jsem začala zkoušet různé diety, ale stejně jsem to nikdy nevydržela. Když jsem si z alergologie přinesla seznam, na co všechno jsem alergická, brečela jsem. Co sakra budu jíst? 

Jednoho dne jsem se rozhodla, že budu zdravá, že to prostě dokážu, ať to stojí cokoliv. 

Dělala jsem chyby. Spoustu! :) A to je dobře, protože vy už stejné chyby dělat nemusíte! 

 

Všechno, co jsem se na své cestě za zdravou kůží naučila o jídle,

jsem pro vás vložila do ebooku

VÝŽIVA PŘI LÉČBĚ ATOPICKÉHO EKZÉMU. 

Je pro každého, kdo se nechce jídla bát, ale chce si ho opravdu vychutnávat a projíst se ke zdravé kůži!

 

-         Získáte přesný návod pro úpravu jídelníčku krok za krokem

-         To vám umožní dosáhnout maximálního výsledku v co možná nejkratším čase

-         Ušetříte si spoustu zbytečného úsilí, času, peněz a frustrace

-         Pochopíte co jíst, co nejíst, jak jíst a co to jídlo ve vašem těle vlastně dělá

-         Už nebudete tápat, ale budete ve svém jídelníčku dělat pouze smysluplné úpravy

-         Získáte účinné výživové nástroje pro dospělé i pro malé děti, kojence a batolata 

-         Konečně se ve výživě zorientujete a snadno najít ideální cestu pro sebe

-         Vaše kůže se začne uzdravovat už od prvního sousta! 

 

Kdyby mě někdo takový ebook nabídl v době, kdy jsem trpěla ekzémem jako zvíře každý den, ochotně bych za něj zaplatila i deset tisíc korun.

Vydělávala jsem stovku na hodinu za doučování, přesto by to byly ty nejlépe investované peníze. Nikdo mi takový ebook ale nenabídl a moje rodina nakonec vynaložila více než sto tisíc korun, než jsem měla pohromadě všechny informace, které jsem k uzdravení potřebovala. 

Vy dnes tyto informace můžete získat mnohem snáz a za pouhých

1197 Kč / 50 €

 

CO ŘÍKAJÍ TI, KTEŘÍ UŽ EBOOK ČETLI

„Hana napsala skvělý, velmi ucelený, jasný a praktický ebook o výživě při léčbě atopického ekzému, ve kterém vychází ze svých vlastních zkušeností a odborných znalostí, které na své cestě ke zdraví nastudovala. Jsem ráda, že vznikl takový specifický a hlavně praktický materiál, který může pomoci mnoha lidem. Hana předává cenné zkušenosti, praktické rady a nechybí jí nadhled a humor. Ebook je doplněn úžasnou minikuchařkou, kde se můžete inspirovat. Doporučuji všem lidem, kteří se rozhodli vyléčit ekzém!“

Ing. Zita Viková, certifikovaný poradce pro výživu

 

„V této knize získáte kromě široké škály teoretických informací také oporu psychickou, která je podle mě velmi důležitá. Kniha je psána jednoduše a přitom komplexně a uceleně. Je plná zajímavých příměrů, krátkých a úderných hesel, která si snadno zapamatujete. Hanka vám nevnucuje žádnou striktní cestu plnou omezení, dává vám spíše ucelené informace, které můžete využít pro nalezení vlastní cesty, což je podle mě přesně to, co člověk s podobným trápením potřebuje.“

Barbora Charvátová, autorka webu Máma v kuchyni

 

„Autorka si prošla opravdovým utrpením této nemoci a nakonec se vlastně sama svými vlastními silami vyléčila. Ačkoli není Hana oficiální odborník na výživu, její zkušenosti v praxi už snad nemohou být širší. V e-knize naleznete všechna témata přehledně uspořádaná a nemusíte se bát žádných složitých nepochopitelných pouček a formulací. Kniha vás povede k uzdravení po krocích či krůčcích, aniž byste museli ihned sáhnout po drastické eliminační dietě. Četba je svižná a najdete zde i užitečné tabulky potravin a nejrůznější recepty. Přeji příjemné čtení!“

Cecílie Jílková, spisovatelka a poradkyně pro výživu, autorka webu Najím se a zhubnu

 

„O tom, jak strašně důležité je, co do těla vpravím, jsem se jako těžký ekzematik přesvědčila ve svých 10 letech, kdy jsem se v podstatě učila znovu jíst. Správná výživa, která napomáhá tělu přestat útočit samo na sebe a podporuje jeho uzdravovací schopnosti, byla základním kamenem na mé cestě k uzdravení. A právě veškeré tyto cenné informace, které napomohly i mému uzdravení, Hanka přehledně vystihuje v tomto ebooku. Jasně ukazuje čtenáři, co a jak může pro své uzdravení ze začarovaného ekzémového kruhu udělat a že je možné začít v podstatě ihned. Kniha přijde vhod každému ekzematikovi, ať už jsou jeho problémy zatím jen mírné či už zcela neúnosné.“

Anežka Zelinková, vyléčená atopička

 

KDO JSEM JÁ? 

Jmenuju se Hanka Dvořák Farkačová a ekzémem jsem trpěla od dětství. Když přestaly zabírat mastičky i všechny možné léky, rozhodla jsem se, že se sebou něco udělám. To mi bylo 19 let. Namísto potlačování příznaků jsem začala hledat příčiny. Jídlo byl první krok. Udělala jsem spoustu pokusů a omylů, některé byly jen drahé, jiné i poměrně bolestné.  Postupně jsem odkrývala další a další souvislosti a zjistila jsem, že jídlo je na mé cestě první krok z mnoha. Dnes už je pro mě ekzém dávnou minulostí. 

Mám syna Tondu, taky vyléčeného atopika. Oba máme rádi dobré jídlo, a tím myslím takové jídlo, které je dobré nejen na jazýčku, ale i v bříšku. V roce 2014 jsem založila projekt Jak vyléčit ekzém. Věřím, že každý člověk může být zdravý. 

 

 

Kdybych tyhle informace měla na začátku své cesty, ušetřila bych si spoustu zoufalého hledání, času a bolestivých přešlapů.

 -      Bezmála 180 stran praktických a srozumitelných informací, které můžete okamžitě převést do praxe

 -      Smysluplné úpravy jídelníčku krok za krokem

 -      Žádná pustá teorie - vše je vyzkoušené a podložené výsledky

 

Co dalšího obsahuje balíček "Výživa při léčbě atopického ekzému"?

 -      videa: "Jaký je rozdíl mezi dietou a výživou?" + "Střevo a mikrobiom"

Proč si atopici často "telefonují do bříška"?

Není dieta jako dieta a výživa jako výživa. Co vlastně ale tyto pojmy znamenají? Po zhlédnutí těchto videí se Vám velmi uleví, dost možná objevíte odpovědi na otázky, které Vám už příliš dlouho vrtaly hlavou...

 -      videa: "Bezpečná a jemná detoxikace" + "Eliminační dieta"

Radikální a neřízenou detoxikací si můžete zbytečně ublížit. Stejně jako já před lety, když jsem se do ní prvně sama pustila.

 Získejte mé osvědčené postupy, které Vám skutečně pomůžou a budete přesně vědět, co a proč děláte...

 Protože se chcete ve svém těle cítit báječně!

 

Zkraťte si cestu ke zdraví i vy!  

 

MÁM PRO VÁS PŘIPRAVENÉ BONUSY:

 -      osobní konzultace k prvnímu kroku v hodnotě 2000 Kč

První krok funguje u 8/10 atopiků. Za předpokladu, že je proveden správně. K tomu se hodí mít podporu zkušeného poradce. Abych se ujistila, že vám už první krok přinese maximální užitek, propojím vás s kolegyní z mého týmu a daruji vám její čas. Stane se vaším přítelem na telefonu, projde s vámi váš osobní příběh a provede vás prvním krokem bezpečně a správně.  

-      videa: "Kojení a alergie" + "Nekojení a příkrmy" v hodnotě 597 Kč

Jak se zachovat, když se objeví ekzém u miminka - kojit nebo nekojit?

A jak se zachovat, když se objeví ekzém u matky? Podíváme se na obě strany mince.

Vše se dozvíte právě v těchto 2 videích.

-      ebook Minikuchařka aneb 17 nejlepších receptů od babičky v hodnotě 247 Kč

Obsahuje recepty na hlavní jídla, dezerty i polévky. Kombinuje různé intolerance a umožňuje snadnou individuální úpravu. Najdete v ní recepty bez lepku, bez mléka, bez vajec, bez masa, bez cukru, bez kakaa a bez ořechů. Kuchařka přináší úpravy klasických receptů s ohledem na různé intolerance a mnoho praktických rad od zkušených kuchařek.

 -      tahák na ledničku a přehledné tabulky ke každému kroku v hodnotě 448 Kč

Nejdůležitější informace tak můžete mít při vaření a nakupování každý den na očích. Už nebudete tápat, jestli to či ono můžete, nebo ne. Tyhle taháky jsem dříve dávala k dispozici pouze klientům při velmi drahých osobních konzultacích. není možné získat je samostatně. A vy je teď ode mě dostanete k ebooku jako dárek. 

Už jen za ty tabulky bych před lety ráda dala každou svoji korunu! :)

 -      ozkoušené a snadné recepty na domácí obilná nemléka v hodnotě 329 Kč 

Odpadne vám tak nejčastější otázka: Čím nahradit mléko? Recepty snadno připravíte s běžným domácím vybavením, stačí vám hrnec, mixér, cedník a látková plena nebo kapesník. Nebudete odkázání na drahá kupovaná rostlinná mléka s často pochybným složením. Materiál obsahuje také můj tajný trik na domácí odstavovací mléko pro kojence. 

 

-      videa: "Jak správně začít" + "2 superpotraviny pro hojení kůže zevnitř" v hodnotě 497 Kč

Můžeme se pokoušet přijít na funkční řešení metodou pokus / omyl a snažit se "znovu objevit kolo".

Nebo můžeme využít chytřejší a rychlejší způsob, který prokazatelně přináší hebkou a zdravou kůži bez ekzému.

Chci Vám cestu za zdravím, co nejvíc usnadnit, proto i tyto 2 videa máte taky zcela ZDARMA. 

 

Vy dnes můžete ebook i se všemi bonusy v celkové hodnotě 5 315 Kč získat za pouhých

1197 Kč / 50 €

 

GARANCE 60 DNŮ NA VRÁCENÍ PENĚZ

Kdybych si nebyla 100% jistá, že vám ebook pomůže, ani by mě nenapadlo vám ho nabízet. Pokud vám ale nepomůže, nechci vaše peníze. 

Nic neriskujete. Jestli si ebook koupíte a během dvou měsíců zjistíte, že jste se v něm nedozvěděli nic užitečného, vrátím vám peníze. Prostě proto, že je to fér. 

 

Přestaňte tápat a vykročte na cestu za zdravou kůží ještě dnes! Vaše kůže vám poděkuje, již brzy! :) 

Když si ebook objednáte ještě dnes, můžete už zítra začít s prvním krokem. To je ten, který funguje u 8/10 atopiků, vzpomínáte? 

Pokud nákup odložíte, oddálíte i své uzdravení... 

 

  

 

 

JEŠTĚ STÁLE VÁHÁTE? NEKUPUJTE EBOOK V PYTLI! :)

Než si koupím v knihu v obchodě, prolistuju jí, abych zjistila, jestli je to ta, kterou hledám. Nabízím i vám možnost nakouknout do ebooku ještě předtím, než si ho koupíte: Zadejte svůj email a já vám zdarma pošlu 22 stran jako ochutnávku. A že jste to vy, tak přidám i pár dalších výživových triků... :)