O metodě Cesta jsem slyšela už dávno, ale nijak mě v té době neoslovila. Zhruba před rokem mi ji ale nezávisle na sobě doporučily tři kamarádky a jedna mi dokonce půjčila knihu. Když jsem knihu dočetla, hned jsem se rozhodla, že to zkusím...

Číst dál...

V tomhle článku s vámi chci sdílet své zkušenosti a vychytávky, které mi pomáhaly užít si naplno cestování i v letech, kdy ekzém pokrýval většinu mého těla.

Číst dál...

Mnoho ekzematiků si myslí, že kvůli své kůži cestovat nemohou. Já cestování miluju a nechtěla jsem se ho zcela vzdát ani v letech, kdy byl ekzém každodenní součástí mého života. Dokonce mi cestování mnohdy paradoxně pomohlo ekzém lépe zvládat!

Číst dál...

V listopadu 2017 mi napsala paní Petra, že by ode mě chtěla chlorellku pro svého synka, který trpí atopickým ekzémem. Oslovila mě v naději, že ode mě dostane nějaké zelené bonbonky, které pomohou jejímu Davídkovi... Když se Davídek díky zeleným potravinám uzdravil, rozhodla se Petra, že si to nenechá jen pro sebe. :) Z někoho, kdo hledal naději na zdraví pro sebe, se Petra stala chodící nadějí na zdraví pro každého, koho potká. Jsem velice hrdá, že s vámi mohu sdílet její příběh. 


 

Číst dál...

Často se mě ptáte, jak přivést děti k dobrému zvyku jíst denně ječmen a chlorellu. V tomto článku proto pro inspiraci shrnuji zkušenosti různých zelených rodin.

 

Číst dál...