JAK SE PŘESTAT S EKZÉMEM TRÁPIT A JEDNOU PROVŽDY SE UZDRAVIT

 

VĚDĚLI JSTE, ŽE 8/10 EKZEMATIKŮ SE MŮŽE UZDRAVIT VELMI SNADNO

A TI ZBYLÍ DVA TO S TROCHOU SNAHY ZVLÁDNOU TAKÉ? 

 

 

 

 

Nejspíš už jste vyzkoušeli úplně všechno, co proti ekzému NEFUNGUJE. 

Váš lékař vám tvrdí, že ekzém vyléčit nejde. NEVĚŘTE MU, JE TO BLBOST! :) 

 

Problém je v perspektivě: Když se snažíte ekzém léčit jenom na kůži, pomůžou vám leda tak abrakadabra kortikoidy. Ehm... na chvíli. Než to celé začne zase znovu... Když nenajdete podporu u svého kožního lékaře, nejspíš se vydáte pátrat na Google, Facebook, diskusní skupiny a podobně.

A najdete jenom ohromný zmatek! 

Maruška ze Svitav píše, že kolostrum je skvělé - Radka z Dolních Počernic varuje, že se jí to po něm příšerně zhoršilo! 

Maso je zdrojem všeho zla, píše Lucka. Uzdravila mě až paleo dieta, jím maso třikrát denně, píše Katka...

Mazejte se vepřovým sádlem, je to zázrak, píše Honza. Sádlo je to nejhorší, co na sebe můžete namazat, varuje Ivana.  

Musíte vyřadit lepek, ten za všechno může, radí Jana. Bezlepkové potraviny jsou drahé a úplně naprd, píše Karel.

 

Něco vás možná zaujme, tak to vyzkoušíte, jenže pořád nevidíte výsledky

Kůže dál svědí každý den, bolí to a s každým dalším neúspěšným pokusem roste vaše frustrace. Nemůžete pořádně spát, nemůžete pořádně pracovat, o radostném rodinném životě nemůže být řeč. Nejenom, že to dost bolí, ono to i dost hnusně vypadá. Lidé se na vás dívají se soucitem nebo s odporem, někdy máte pocit, jako byste měli lepru. Zatímco druzí lidé žijí své šťastné a zdravé životy a plní si nejrůznější životní sny, vy máte jediný sen: aby vám někdo přinesl kouzelnou hůlku a odčaroval váš ekzém do hlubin pekelných. Jenže to se nikdy nestane. A tak se točíte v začarovaném kruhu bolesti a sebelítosti.  

Vím to. Točila jsem se v něm taky. 

Před lety jsem i já měla vyrážku po celém těle, hnusný mokvající ekzém, který střídavě svědil nebo bolel. Brala jsem několikrát denně násobně zvýšené dávky veškerých dostupných antihistaminik, ale žádné léky už nezabíraly. Kdybych mohla, nechala bych si useknout ruku, jen když bych ji mohla vyměnit za zdravou kůži! 

Naštěstí mi tuhle nabídku nikdo neučinil. Nechat dorůst odseknutou ruku je totiž docela sci-fi, zatímco uzdravit se z ekzému je naprosto možné!

Vlastně to může být i poměrně snadné, když už jednou víte, jak na to!

Studovala jsem a pátrala jsem za vás a postupně jsem získala poměrně slušný přehled o všech souvislostech zdraví a nemoci. zjistila jsem, že tak jako úplně všechno na světě, i ekzém má své příčiny. Ano, existuje důvod Proč. :) Mě ani mého syna už ekzém dávno netrápí a žijeme spolu spoustu krásných snů...

Když jsem to dokázala já, tak vy můžete také! A já vám s tím pomůžu: 

 

Vytvořila jsem online kurz ZA ZDRAVOU KŮŽI a dala jsem do něj ÚPLNĚ VŠECHNO, 

co potřebujete znát na vaší cestě za zdravou kůží.

Kurz pomůže každému, kdo se jako vy už nechce léčit, ale chce se konečně uzdravit

a cítit se ve své kůži opravdu BOŽSKY! 

 

 

 

 

-         Zjistíte odkud se bere ekzém a pochopíte PROČ

-         Přestanete tápat v tom, co vlastně máte jíst, a jestli má jídlo na ekzém vůbec vliv

-         Naučím vás můj tajný supertrik pro bezpečnou a šetrnou každodenní detoxikaci

-         Naučíte se osvědčené triky jak si ulevit od svědění i bez tlumících léků

-         Vaše mysl vás přestane sabotovat, protože se naučíte ji vědomě směřovat

-         Zjistíte, jak odhalovat vnitřní příčiny a efektivně pracovat s psychosomatikou

-         Najdete všechny klíčové informace na jednom místě, jako na dlani

-         Všechny souvislosti do sebe zapadnou jako kompletní obrázek puzzle

-         Díky tomu dosáhnete maximálního výsledku s vynaložením minimálního úsilí

 

KDO JSEM JÁ? 

Jmenuju se Hanka Dvořák Farkačová a jsem vyléčená atopička.

Nikdy se nespokojím s tím, že něco údajně nejde, chci vědět Proč, abych mohla vymyslet Jak. Když jsem úspěšně zvládla svůj superekzém, přišla další výzva - zvládnout ekzém u dětí, když se narodil můj syn Tonda.

Dnes už na ekzém vzpomínáme jen nad fotkami a užíváme si své každodenní radosti a sny. Jedním z mých snů je i pomáhat vám. :) Pak totiž všechna moje vlastní bolest měla vyšší smysl.

V roce 2014 jsem založila projekt Jak vyléčit ekzém, přednáším, píšu články a ebooky, natáčím videa a šest let jsem dělala i osobní konzultace. Protože poptávka po konzultacích už násobně převyšuje mou kapacitu, natočila jsem pro vás online kurz ZA ZDRAVOU KŮŽI. 

 

Do kurzu jsem vložila úplně celé svoje know how. Najdete tam opravdu ÚPLNĚ VŠECHNO.

Čeká na vás 59 obsahových videí v celkové délce přes 13 hodin a spousta bonusových materiálů.

Kdybychom si tohle všechno povídali na osobních konzultacích, stálo by vás to přes 20 tisíc korun.   

 

11 858 Kč / 505 €

 

 V tuhle chvíli běží kurz jako uzavřená skupina na Facebooku.

Umožňuje nám nejen doručit veškeré informace, ale i vytvořit přátelskou a podporující komunitu.

 

„Z Hančina kurzu ZA ZDRAVOU KŮŽI jsem doslova unešena. Dala na jedno místo obrovský záběr informací týkajících se atopického ekzému a podrobně tím pokryla všechny aspekty tohoto multifaktoriálního onemocnění. To, co jsem před dvěma roky marně dennodenně hledala, je tady jako na dlani. Vše je podáváno srozumitelně, jednoduše a laskavě, navíc opřeno o její vlastní zkušenosti. Hanka dává návod na uzdravení nám všem, kteří se s touto bolestivou, velmi omezující a dle lékařů nevyléčitelnou nemocí potýkáme. Moc si její práce vážím!“

Jaroslava Přerovská, účastnice kurzu

 

„Proč si vybrat online kurz ZA ZDRAVOU KŮŽI od Hanky Dvořák Farkačové? Já tu holku prostě zbožňuju! A to nejen proto, že nám po tak dlouhé době pomohla s ekzémem u dětí i u manžela, který se s ním trápil snad celý život, ale i pro její neskutečně příjemný, osobní a profesionální přístup. I Vy máte nyní možnost získat podrobný návod k tomu, jak vyléčit ekzém a nemusíte kvůli tomu cestovat. Můžete si tento ucelený a přehledný systém informací užít z pohodlí svého domova. “

Radka Koletová, účastnice kurzu Jak vyléčit ekzém u moře 2020

 

„Hančin kurz jsem si koupila kvůli synovi, který trpěl atopickým ekzémem. Byla jsem od počátku rozhodnutá, že to chci řešit co nejpřírodnější cestou, v čemž mi kurz vyšel maximálně vstříc. Velmi se mi zalíbila komplexnost, s jakou je nemoc brána. Nikoli jen z pohledu tělesného, ale i z hlediska psychiky, podvědomí či rodového zatížení. Veškeré rady a tipy jsou naprosto srozumitelně podané, polopatisticky vysvětlené, praktické a hlavně prožité a vyzkoušené doslova „na vlastní kůži““

Hana Hynštová, matka dvou dětí

 

„Ve své praxi i běžném životě jsem se stále častěji setkávala s lidmi trpícími atopickým ekzémem a i já jsem byla přesvědčena, že tato nemoc může být účinně léčena stravou. Proto jsem vyhledala Hanu, abych získala informace takzvaně "z první ruky", tedy od někoho, kdo touto nemocí trpí a současně se mu daří její léčba. Vše, co Hana na svých kurzech sděluje, dává smysl a stojí za to její rady vyzkoušet. Těžko byste u nás našli osobu s ucelenějším pohledem na atopický ekzém, než je Hana Dvořák Farkačová.“

Cecílie Jílková, spisovatelka a poradkyně pro výživu, autorka webu Najím se a zhubnu

 

„Stav malýho se rapidně zhoršoval a jediná pomoc, která se nám ze strany lékařů nabízela, byly kortikoidy. Odborná větev se shodla na tom, že jde o velmi silnou formu atopického ekzému. Náhoda tomu chtěla a my dostali kontakt na paní Hanu Farkačovou. Začli jsem poctivě praktikovat její doporučení a tehdy začala naše cesta k lepším dnům. Zlepšení bylo viditelné a potřeba sáhnout po antihistaminikách byla menší a menší. Aktuální situace je taková, že atop je pod kontrolou. Takže díky, Hanko!“

Pavla B., maminka vyléčeného Jeremiáška

 

„Jestli někdo o ekzému (+všem okolo toho) něco ví, tak je to Hana Farkačová! Z vlastní zkušenosti s dlouholetým neúspěšným léčením ekzému v Čechách a následné úspěšné terapii v Leutenbergu si troufám říct, že Hanka dnes o příčinách a souvislostech ekzému ví víc, než mnozí čeští doktoři. Ekzém JE možný léčit, jen v Čechách je zatím minimum těch, kteří to umí. “

Anežka Zelinková, vyléčená atopička

 

 

Získáte 59 obsahových videí v celkové délce přes 13 hodin.

Hodinu svého času v osobní konzultaci si cením na 1250 Kč. Kdybychom si tohle všechno povídali osobně, stálo by vás to přes 15 tisíc korun. V současné době navíc osobní konzultace vůbec nenabízím! 

Cena online kurzu ZA ZDRAVOU KŮŽI je nicméně pouhých

36 000 Kč                             11 858 Kč. 

 

MÁM PRO VÁS PŘIPRAVENÉ I BONUSY:

-      Online otázky a odpovědi přímo s Hankou - k nezaplacení

Každých 14 dní online konzultace, kde můžete pokládat své dotazy a okamžitě dostat odpovědi a další doporučení.

-      5 vedených meditací navržených speciálně pro léčbu atopického ekzému v hodnotě 2499 Kč

Meditace vycházejí z metody Cesta a z neurolingvistického programování a jsou navržené speciálně pro léčbu atopického ekzému. 

 -      Kuchařka od moře v hodnotě 599 Kč

Recepty, které jsme připravovali v rámci kurzů vaření s účastníky programu Jak vyléčit ekzém u moře 2020. Kuchařka je samostatně neprodejná. 

 -      Léčivá pohádka pro děti v hodnotě 499 Kč

Pohádku jsem napsala tak, aby adresovala vnitřní příčiny alergie a ekzému u nejmenších dětí. Pohádka je samostatně neprodejná. 

 -      Kapitoly o výživě atopických miminek a batolat v hodnotě 299 Kč

Vytáhla jsem z ebooku Výživa při léčbě ekzému kapitoly o výživě nejmenších děti a přidala je ke kurzu. Materiál je jinak dostupný jen v ebooku o výživě. 

 -      Praktické taháky a přehledné tabulky v hodnotě 449 Kč

Abyste mohli základní informace mít pořád při ruce.  

 -      50% sleva na ebook Výživa při léčbě atopického ekzému

Ke kurzu máte možnost získat ebook o výživě za pouhých 393 Kč. Pokud už jste si ebook koupili dříve, získáte naopak slevu na kurz.   

 -      Otázky a odpovědi (neocenitelné)

Pod každým videem máte možnost se doptávat a já budu průběžně odpovídat.  

 -      Doživotní přístup a aktualizace (neocenitelné)

Pokud později získám další informace k tématu a rozhodnu se kurz aktualizovat, získáte automaticky přístup k nové verzi.

 -      Osobní podporu mě a celého mého poradenského týmu v hodnotě 19999 Kč

Spolupracuje se mnou pět skvělých žen, které jsou připravené být vám na vaší cestě přítelem na telefonu. 

 

Hodnota mého času v kurzu: 30 000 Kč

Celková hodnota všech bonusů: + 24 000 Kč

Cena kurzu i se všemi bonusy a osobní podporou celého mého týmu: 

11 858 Kč

 

GARANCE 90 DNŮ NA VRÁCENÍ PENĚZ

Kdybych si nebyla 100% jistá, že vám můj kurz pomůže, ani by mě nenapadlo vám ho nabízet. Pokud vám ale nepomůže, nechci vaše peníze. 

Nic neriskujete. Jestli si kurz koupíte a během tří měsíců zjistíte, že jste v něm nezískali nic užitečného, vrátím vám peníze. Prostě proto, že je to fér. 

 

Přestaňte tápat a vykročte na cestu za zdravou kůží ještě dnes! Vaše kůže vám poděkuje, a to již brzy! :) 

Vaše zdravé sny na vás už čekají...  Pokud nákup odložíte, oddálíte i své uzdravení.

 

Kurz je možno zakoupit i v rámci Evropské unie a zaplatit v eurech. Cena v eurech je 505 €.  

V tuhle chvíli běží kurz jako uzavřená skupina na Facebooku. Umožňuje nám nejen doručit veškeré informace, ale i vytvořit přátelskou a podporující komunitu.