Do tohoto příjemného penzionu mě zavedly pracovní povinnosti. Spolu s dalšími 60 kolegy jsem se zúčastnila intenzivního víkendového školení, které probíhalo právě v tomto hotelu. Měli jsme opravdu nabitý program, proto vám bohužel nemohu napsat nic o tom, co se nabízí k vidění v okolí.

Se službami hotelu jsem ale byla mimořádně spokojená; velmi milý a profesionální přístup na všech úrovních:

"Nic není problém, vynasnažíme se, zařídíme, zvládneme, můžete se spolehnout."

  

Hotel byl plný vpravdě náročných hostů - na firemních školeních vyžadujeme vegetariánskou kuchyni a mnoho podpory v průběhu celé akce. I přesto jsem nezaznamenala jediný problém s individuálními a speciálními požadavky. Ať už při předchozí emailové domluvě či na místě, představitelé hotelu, se kterými jsem hovořila, mi vždy vyšli vstříc, za což jim velmi děkuji. Díky tomu jsem se mohla s kolegy zúčastnit mimořádné vzdělávací akce a současně zachovat svůj režim stravování.

Pan kuchař se mnou ochotně prošel seznam tolerovaných potravin a společně jsme vymýšleli možné varianty pokrmů. Realizace mě vždy příjemně překvapila – jídlo bylo nejen velmi dobré a vždy zcela podle tolerance, ale také nápadité a krásně ozdobené! Prostě připravené s radostí a velikým umem. Pan kuchař mě vždy překvapil i něčím navíc – dezertem, svačinkou, salátem, ovocem… Pokud cestujete se zvláštními stravovacími potřebami tak víte, jaká je to vzácnost a jak moc takový přístup ovlivní to, jak si celý pobyt užijete.

Hotel Tři Studně rozhodně doporučuji a těším se, že mě sem snad osud zase někdy zavane. Ještě jednou díky! :)

Mrkněte na www.horacko-penzion.cz

 

 

E-BOOK VÝŽIVA PŘI LÉČBĚ ATOPICKÉHO EKZÉMU
ANEB JAK SE PROJÍST KE ZDRAVÍ VE 4 PROMYŠLENÝCH KROCÍCH

  • Co jíst, co nejíst, jak jíst a proč.
  • Smysluplná úprava jídelníčku krok za krokem.
  • Účinné výživové nástroje pro obnovení zdraví a regeneraci kůže.
  • Jak se zorientovat ve světě zdravé výživy a najít svou vlastní cestu.
  • Eliminační dieta, kdy ji použít a na co si dát pozor.
  • Tipy pro výživu kojenců a batolat s atopickým ekzémem.
  • Jednoduchý domácí test potravinových alergií.