Lesní plovárna obklopená šuměním stromů. Chatičky, společné ohniště, ale i komfortní bungalovy. Dětské hřiště a skákací hrad. Venkovní koupaliště s průzračnou horskou vodou. Dovolená. :) 

Když jsem objednávala ubytování na Sejfech, napadlo mě, že umím být opravdu náročný klient. Do Retroparku Sejfy jsme měli namířeno v šesti lidech, z toho pouze jeden by se dal považovat za průměrného normálního strávníka. Dále jedna bezlepková veganka, já s požadavkem na bezlepkové a nízkohistaminové stravování, syn, který netoleruje lepek, mléčné výrobky, vejce a cukr, jeden kojenec a jedno tříleté dítě, které sice může jíst všechno, ale nejí skoro nic. K tomu všemu jsme se majiteli panu Hlouškovi předem přiznali. Poměrně statečně nám i tak slíbil, že se o nás zvládnou postarat s plnou penzí, a vyšel nám vstříc i ve všech dalších aspektech našeho pobytu. Komunikace byla hladká a plynulá, včetně nočního navádění části skupiny, která bloudila po okolí v autě bez GPS navigace.

Strávili jsme na Sejfech čtyři dny. Bylo sice vidět, že se v kuchyni s naší stravou trochu potýkají, ale každé jídlo, které jsme dostali, bylo v pořádku podle daných tolerancí, hezky naservírované, chutné, a v rámci možností i různorodé. A hlavně – připravené s upřímným zájmem a snahou vyjít vstříc.

Víme, že naše požadavky a stravovací potřeby jsou pro běžný provoz kuchyně poměrné náročné, proto si velmi vážíme toho, že se nás na Sejfech nezalekli a udělali opravdu vše, co bylo v jejich silách, abychom se cítili dobře a abychom si pochutnali. Rádi spolupracujeme s lidmi, kteří svou práci dělají dobře a rádi, proto se na Sejfy na přes rok určitě zase vrátíme!

 

Mrkněte na www.lesniplovarna.cz

 

 

E-BOOK VÝŽIVA PŘI LÉČBĚ ATOPICKÉHO EKZÉMU
ANEB JAK SE PROJÍST KE ZDRAVÍ VE 4 PROMYŠLENÝCH KROCÍCH

  • Co jíst, co nejíst, jak jíst a proč.
  • Smysluplná úprava jídelníčku krok za krokem.
  • Účinné výživové nástroje pro obnovení zdraví a regeneraci kůže.
  • Jak se zorientovat ve světě zdravé výživy a najít svou vlastní cestu.
  • Eliminační dieta, kdy ji použít a na co si dát pozor.
  • Tipy pro výživu kojenců a batolat s atopickým ekzémem.
  • Jednoduchý domácí test potravinových alergií.